Minecraft Altın Paket Satın Al
Minecraft Altın Paket

Minecraft premium serverlarda oynayabilmek için premium hesap sahibi olmanız gereklidir. Minecraft premium hesap sayesinde arkadaşlarınız ve diğer oyuncular ile birlikte minecraft oynayabilirsiniz. Minecraft Altın Paket satın alarak minecraft premium serverlara giriş yapabilirsiniz. Bu hesabın bazı bilgileri değişir, serverlara giriş yapıp birbirinden güzel oyun modlarını oynayabilirsiniz. Mojang ve minecraft sitesi üzerinden bazı bilgileri değişir.

Minecraft Altın Paket

10TL - MPSA


SATIN AL Ürünü Favorilere Ekle (CTRL + D)

Ürün Kodu #: altin 205 inceleme üzerinden ortalama 5 puan

*Ürün aldıktan sonra oylama yapabilirsiniz.

Bilmeniz gerekenler;

* Mail adresinize otomatik olarak gönderilir. (Teslimat bölümüne bakınız.)

* Teslimat veya Kullanım Şartları bölümünde yazanlar haricinde sormak istediğiniz soruları ankateslimat[@]gmail.com adresine iletebilirsiniz.

* Bize gönderdiğiniz mailler en geç 3 iş günü içerisinde yanıtlanmaktadır. Birden fazla mail göndermemeye dikkat edin.

MPSA Hakkında

Tüm oyuncuların uygun fiyatlar ile oyun satın almasını sağlamak amacıyla kurulan MPSA sayesinde ucuz oyun satın alabilirsiniz. MPSA'da bulunan tüm oyunlar ve ürünler garantilidir. Sizde oyunları ucuz fiyat ile satın alabilirsiniz. MPSA sayesinde minecraft premium satın al, gta 5, steam random key ve birçok oyunu ucuz ve güvenilir satın al. Kredi kartı, ininal ve mobil ödeme yaparak pc oyunları satın alabilirsiniz.

Ödeme yöntemleri